Sahar Sultan Hotel

  • Wi-Fi
  • Parkování zdarma
  • Nepřetržitě otevřená recepce
  • Expresní přihlášení / odhlášení
  • Dětské postýlky

Komfortní Sahar Sultan Hotel Istanbulská provincie nabízí rovnou střechu k opalování a sluneční terasu, a je umístěný asi 20 minut chůze od Kostel Hagia Irene. Můžete využít 24-hodinovou bezpečnostní službu a směnárnu.

Saade Kahvaltı je zhruba 14 minut chůze a nabízí tureckou kuchyni.

Nachází se ve čtvrti Fatih, 1 km od centra města Istanbulská provincie. Tento komfortní hotel je 25 minut pěšky k Gülhane Park. Autobusová zastávka Catladikapi je jen 400 metrů od hotelu a 20 minut chůze je vlaková zastávka Sirkeci.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Sahar Sultan Hotel Istanbulská provincie
Blue Tuana Hotel Old City
Cena pouze pro mobilní zařízení

Blue Tuana Hotel Old City

7.8
Dobrý 410 recenzí
66 m od ubytování
USD 32 USD 29
za noc
Konut Wooden House
Cena pouze pro mobilní zařízení

Konut Wooden House

9.2
Výjimečný 57 recenzí
86 m od ubytování
USD 8 USD 7
za noc
Mangana Konak Hotel
Cena pouze pro mobilní zařízení

Mangana Konak Hotel

8.3
Velmi dobrý 239 recenzí
134 m od ubytování
USD 51 USD 46
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Istanbul Sabiha Gokcen
    44 km

    Vlaková nádraží

    Cankurtaran Train Station
    500 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (za poplatek)

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • Nepřetržitě otevřená recepce
    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • 24hodinová bezpečnost
    • Úložna zavazadel
    • Šatna se skříňkami
    • Směnárna
    • Pokojová služba
    • Údržba a úklid pokojů
    • Pronájem aut
    • Prádelna
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek
    • Uvítací koktejl

    Možnosti stravování

    • Snídaně na pokoji

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    Obchodní zařízení

    • Fax/Kopírka

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Zábava
    • Sluneční terasa

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Minibar
    • Zvukotěsné pokoje
    • Sedací kout
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV
    • Budík s rádiem

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí karty s klíčem
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 23:59
    Odhlášení: do 12:00
    Číslo licence23333
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jaká je vzdálenost mezi Sahar Sultan Hotel a centrem města?
      Do centra města Istanbulská provincie od Sahar Sultan Hotel dojdete pěšky za 15 minut.
    • Je letiště blízko Sahar Sultan Hotel?
      Sahar Sultan Hotel se nachází 39 minut jízdy od Mezinarodni letiste Istanbul Sabiha Gokcen.
    • Nabízí Sahar Sultan Hotel dopravu z/na letiště?
      Ano, autobusovou dopravu lze zajistit. Pro více informací prosím kontaktujte Sahar Sultan Hotel předem.
    • Jaké platební metody hotel ve městě Istanbulská provincie podporuje?
      Hotel ve městě Istanbulská provincie může přijímat následující platební metody:
      • Visa
      • Maestro
    • 🔤
      Jakými jazyky mluví personál v hotel ve městě?
      Zaměstnanci hotel ve městě vám pomohou, mluví Turečtina, Arabština a Angličtina.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Istanbul Sabiha Gokcen
    44 km

    Vlaková nádraží

    Cankurtaran Train Station
    500 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Sahar Sultan Hotel Istanbulská provincie

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít